Prežite prvé leto bez potenia! S Electro Antiperspirantom budete v suchu už za týždeň a kdekoľvek na tele.

Pri objednávke do 16.4.2024 zľava až 40% na každý Electro Antiperspirant!
KLIKNITE A ZÍSKAJTE ZĽAVU HNEĎ TERAZ

V žiadnom prípade! Prístroje Electro Antiperspirant sú vybavené patentovanou technológiou zabraňujúcou elektrickému šoku a prepracovaným systémom ochrán, ktorý Vás chráni po celú dobu používania. Čítajte pozorne návod a ničoho sa nemusíte báť. Prúd v prístrojoch je taký malý, že sa nemôže nič stať. Prístroje sú navrhované s ohľadom na maximálnu bezpečnosť, klinicky testované a schválené úradmi ako právoplatné zdravotnícke pomôcky. Electro Antiperspiranty pomáhajú po celom svete desiatkam tisícom ľudí, pomôžu aj Vám.

Kontraindikácie sú tehotenstvo, chronické ochorenia srdca, kardiostimulátor alebo iné život podporujúce implantáty alebo kovové implantáty v blízkosti liečenej oblasti.

Záruka spokojnosti je tu pretože máme vo svoj výrobok maximálnu dôveru a chceme, aby ste si mohli prístroj vyskúšať a overiť si, že je naozaj funkčný a vyriešil vaše problémy s nadmerným potením. Ak by tomu tak nebolo, jednoducho zašlete prístroj na adresu uvedenú v návode a dostanete svoje peniaze späť.

Nemusíte sa báť, Electro Antiperspiranty účinkujú takmer na každého. Mnoho ľudí sa hneď po prvej procedúre čuduje, že sa nič nedeje, ale opak je pravdou. Pri liečbe je nutné držať sa návodu a dávkovania liečebných procedúr. Spočiatku sa akoby nič nedeje, ale liečba prebieha. Postupom času (počas 1-3 týždňov) potenie naraz zmizne ani nebudete vedieť ako.

Pokračujte v liečbe a vaše ruky budú suché. Tento jav pozorujú užívatelia Electro Antiperspirantov asi v 20% prípadov. Predtým než sa vaše dlane prestanú potiť, občas dôjde ku krátkodobému zvýšeniu potivosti. Tento jav znamená, že čoskoro dosiahnete svoj cieľ. Pokračujte v liečbe podľa návodu.

Prvé jeden až tri týždne pravidelne, podľa priloženého návodu. Potom nastáva udržiavacia fáza a prístroj sa na postihnuté miesto používa iba raz za niekoľko týždňov až mesiacov, podľa typu pacienta a iba v prípade že sa potenie začína vracať.

Aplikácia botulotoxínu Vás vyjde podľa miesta (veľkosti plochy) aplikácie minimálne na US$500,- (za obe ruky), v prípade chodidiel na US$750,- a podpazušia na US$500,- za jednu aplikáciu. Musí sa po niekoľkých mesiacoch (3-4) opakovať za rovnakú cenu. Musíte dochádzať na kliniku, a ak nebude botulotoxín účinkovať, peniaze vám už nikto nevráti. Prístroj na ionoforézu si kúpite raz a budete ho používať za cenu dobitia tužkových batérií neustále. To znamená, že za 1. dočasnú aplikáciu botulotoxínu do dlaní, si môžete kúpiť Electro Antiperspirant, ktorý môžete používať neustále po mnoho rokov. Navyše s garanciou vrátenia peňazí.

Potenie samotné pomáha ochladzovať telo pri záťaži. Vy sa však prestanete potiť iba na miestach, na ktoré budete Electro Antiperspirantom pôsobiť, tj. dlane, chodidlá, podpazušie, prípadne ďalšie časti tela. Ostatné časti tela zaistia spoľahlivú termoreguláciu a odvod škodlivín ako doteraz. Žiadnych negatívnych dopadov na Váš organizmus sa nemusíte báť. Electro Antiperspiranty Vám môžu iba pomôcť.

Nie je. Avšak musíte zvoliť vhodný prístroj. Pri vývoji prístroja Electro Antiperspirant boli testované najrôznejšie frekvencie elektrického prúdu práve s ohľadom na čo najlepšie znášanie jeho pôsobenia ľudským organizmom. Pre citlivejších pacientov je určený Electro Antiperspirant Sensitive alebo pulzný Electro Antiperspirant ELITE.

Prístroj je v poriadku. Kým nebudete mať končatiny v nádobách s vodou alebo adaptéry pripojené na tele, hodnota na prístroji bude vždy 0. Musíte mať končatiny v nádobách s vodou alebo adaptéry pripojené na tele, potom pôjde hodnota zvýšiť.

Určite. Všetky Electro Antiperspiranty sú navrhnuté tak, aby ste mohli zvoliť takú silu terapie, ktorá je Vám príjemná a pri ktorej pociťujete len jemné brnenie. Veľké hodnoty používať nemusíte.

Nepokračujte. Teraz sa nachádzate v udržiavacej fáze. 1-2 procedúry aplikujte až vtedy, keď sa potenie začne pozvoľna vracať. Udrží Vás to v suchu opäť na dlhú dobu.

Individuálne plány vytvárame zadarmo na mieru konkrétnemu zákazníkovi. Najprv je potrebné absolvovať plán určený v návode, na základe jeho výsledkov potom aplikujeme v prípade potreby plán individuálny, ktorý je zákazníkovi zasielaný emailom.

Pulzná liečba slúži predovšetkým na to, aby citlivejší pacienti mohli liečbu absolvovať bez nežiaducich pocitov. Electro Antiperspirant ELITE je možné nastaviť vďaka pulznej terapii tak, aby vyhovoval počas liečby aj tým najcitlivejším jedincom. V tom je čaro pulznej terapie.