Prežite prvé leto bez potenia! S Electro Antiperspirantom budete v suchu už za týždeň a kdekoľvek na tele.

Pri objednávke do 16.4.2024 zľava až 40% na každý Electro Antiperspirant!
KLIKNITE A ZÍSKAJTE ZĽAVU HNEĎ TERAZ

Celosvetovo najúčinnejšie riešenie

Celosvětovo nejúčinnější řešení nadměrného pocení

Electro Antiperspiranty by nikdy nemohli byť tak účinné, keby sme iba kopírovali riešenia, ktorých je na svete mnoho. Ako je možné, že Electro Antiperspirant bol prvým a doteraz je jediným zariadením na trhu, ktoré počas klinického testovania pomohlo celému 100% pacientov? Na technológii, vďaka ktorej sú Electro Antiperspiranty tak účinné sme pracovali mnoho rokov, ešte pred jej uvedením na trh. Upravovali sme ju a testovali, znovu a znovu, kým nedokázala pomôcť naozaj každému, koho nadmerné potenie trápi. Nezáleží pritom, na akej časti tela chcete Electro Antiperspirant používať, zo širokej ponuky adaptérov aj prístrojov si vyberie naozaj každý. Electro Antiperspirant® je registrovaná ochranná známka spoločnosti HIGHTECH DEVELOPMENT Group, ak si vyberiete výrobok s týmto názvom, môžete si byť istí, že získate značkový výrobok, ktorý s úspechom používajú tisíce pacientov po celom svete.

Zabránenie elektrickému šoku

Iontoforéza proti poteniu s prevenciou proti elektrickému šoku

Veľmi dôležitou vlastnosťou všetkých Electro Antiperspirantov je ich bezpečnosť. Každý prístroj má v sebe zabudovaných niekoľko ochrán, ktoré vždy zabránia akémukoľvek nebezpečenstvu. Electro Antiperspirant Sensitive a pulzný prístroj Electro Antiperspirant ELITE idú dokonca tak ďaleko, že absolútne eliminujú akýkoľvek elektrický šok, aj pri nesprávnom používaní. Tajomstvom tejto bezpečnostnej technológie je sústava elektrických obvodov, ktorá sa neustále prispôsobuje Vášmu telu a vytvára terapiu presne Vám na mieru. Kedykoľvek počas terapie vyberiete končatiny z nádob alebo zložíte adaptéry z tela, obvod zareaguje a ochráni Vás pred nepríjemným elektrickým šokom. Táto technológia je vo svete úplne unikátna a patentovo chránená, preto ju nenájdete nikde inde než v Electro Antiperspirantoch. Absolútna bezpečnosť a klinicky preukázaná 100% účinnosť, to je Electro Antiperspirant.

Porovnanie prístrojov na iontoforézu Kúpiť prístroj na iontoforézu

PULZná terapia

Iontoforéza proti poteniu s pulznou terapiou

Pulzná terapia je úplne nová technológia, ktorá bola prvýkrát použitá v Electro Antiperspirante ELITE. Je postavená na overenej technológii klasického Electro Antiperspirantu a Electro Antiperspirantu Sensitive a pridáva k nej úplne nové riadenie prúdu, vďaka ktorému dokáže aj tá najcitlivejšia osoba používať prístroj a zbaviť sa tak nadmerného potenia kdekoľvek na tele. Pulzný prúd v Electro Antiperspirante ELITE je plne nastaviteľný, teda nie ste odkázaní na prednastavené hodnoty, ktoré nemusia vyhovovať každému. Ak by sme sa mali baviť o tom, pre koho je najvhodnejší, tak najmä pre osoby, ktorým býva elektroterapia nepríjemná. Ste citliví a chcete používať Electro Antiperspirant kdekoľvek na tele? Zvoľte Electro Antiperspirant ELITE. Pre citlivých jedincov je určený aj Electro Antiperspirant Sensitive, ktorý je možné použiť na ruky, nohy a pod pazuchami. Klasický Electro Antiperspirant zase využijú tí, ktorí chcú používať Electro Antiperspirant kdekoľvek na tele a elektroterapia im nerobí problémy.