Držíme suchý február! Skroťte akékoľvek silné potenie kdekoľvek na tele s brutálnou zľavou až do US$300!! Už len do 25.2.2024.


KLIKNITE A ZÍSKAJTE ZĽAVU HNEĎ TERAZ

Nebudeme tvrdiť, že Electro Antiperspiranty sú jediným prostriedkom proti nadmernému poteniu. Nižšie nájdete popisy jednotlivých prostriedkov proti nadmernému poteniu.

Injekcie Botulotoxínu typu A

Injekcie Botulotoxínu typu A

Obľubu si získal tento neurotoxín, známy tiež pod názvom klobásový jed, najmä pri odstraňovaní vrások na tvári. Fotky známych osobností, ktorým chýbajú akékoľvek mimické prejavy, vrátane smiechu sa dajú nájsť snáď po celom internete. Problémom sa Botulotoxín, alebo tiež Botox, stáva až vo chvíli, keď Vás lekár začne presviedčať, že Vám vďaka nemu odstráni nadmerné potenie. Botulotoxín sa totiž z tela veľmi rýchlo odbúrava (čím viac ho používate, tým viac sa mu telo bráni) a vy si tak v priebehu 2-3 mesiacov môžete chystať ďalšie a ďalšie peniaze na desiatky injekcií, ktoré vám lekár napichá do tela. Takto si z Vás lekár urobí doslova dojnú kravu, ktorá prinesie nové peniaze, kedykoľvek sa potrebuje prestať potiť. Oproti tomu Electro Antiperspirant ELITE, aj ostatné Electro Antiperspiranty Vás zbavia nadmerného potenia aj na niekoľko mesiacov na jediné použitie. A cena? Niekoľko eur za elektrinu s mnohonásobne väčším bezpečím, keďže si do tela nemusíte vpraviť nebezpečné jedy.

Operácia zvaná hrudná, či bedrová sympatektómia

Operácia zvaná hrudná, či bedrová sympatektómia

Pri tejto operácii Vás najprv lekár uvedie do stavu celkovej narkózy a potom Vám cez malé otvory v podpazuší vyberie z blízkosti chrbtice zhluk nervov (sympatektóm), ktorý je zodpovedný za prenos nervových vzruchov od mozgu k potným žľazám. Modernejšia metóda počíta s umiestneným titánových svoriek a zaškrtením sympatektómu tak, že obmedzí prenos týchto vzruchov. Má sa za to, že vďaka tomuto riešeniu ustane potenie na hornej (hrudná sympatektómia), či dolnej (bedrová sympatektómia) polovici tela. To sa ihneď po operácii deje, potenie ustáva a pacient po následnej rekonvalescencii odchádza spokojne domov. Problém nastáva približne po 6 mesiacoch od operácie, kedy si veľké percento pacientov sťažuje, že sa takzvané kompenzačné potenie prejavilo v rovnakej alebo dokonca väčšej miere na inej časti tela. Mnoho užívateľov Electro Antiperspirantu ELITE sa regrutuje práve z ľudí, ktorí operáciu zvanú hrudná sympatektómia podstúpili a teraz sa musia zbaviť potenia na iných častiach tela. Z rúk a podpazušia, sa potenie po operácii prenesie najčastejšie na chrbát, brucho, zadok a stehná. Pritom zbaviť sa potenia v týchto oblastiach je pre Electro Antiperspirant hračka. Bedrová sympatektómia sa nevykonáva skoro nikdy, z dôvodu možnosti porušenia funkcie pohlavných orgánov. Túto operáciu nemožno nikomu odporučiť.

Antiperspiranty s vysokým obsahom chloridu hlinitého

Antiperspiranty s vysokým obsahom chloridu hlinitého

Klasické antiperspiranty z reklám sľubujúcich zastaviť potenie až na 24-72 hodín poznáme všetci. Pokiaľ ale trpíte nadmerným potením, sú Vám doslova na nič. Potenie nielenže nezastavia, ale ani neobmedzia. Ich použitie na iné oblasti ako podpazušie je veľmi komplikované, a to hlavne z dôvodu, že sa antiperspirant v silnej vrstve potu nedokáže vsiaknuť do pokožky a tak je neúčinný. Niektorí výrobcovia sa preto pokúsili zvýšiť obsah účinnej látky antiperspirantov. Táto látka sa nazýva chlorid hlinitý a v klasickom antiperspirante je ho, kvôli bezpečnosti, len malé množstvo. U antiperspirantov so zvýšeným obsahom tejto látky, skutočne dochádza k dočasnému zníženiu nadmerného potenia najmä v oblasti podpazušia. Tento účinok však často sprevádza podráždenie a až neznesiteľné pálenie pokožky, na ktoré si mnoho ľudí, ktorí niekedy taký antiperspirant použili sťažuje. Aj tu je limitácia, iba na oblasť podpazušia. Na ostatných častiach tela, by si také pálenie dokázal predstaviť len málokto. Na rozdiel od tejto metódy je Electro Antiperspirant ELITE možné použiť na odstránenie nadmerného potenia takmer na každej časti tela a vďaka novej pulznej technológii šetrnejšie ako kedy predtým.

Porovnanie prístrojov na iontoforézu Kúpiť prístroj na iontoforézu

Odvar z dubovej kôry, šalviový čaj, hypnóza a iné "babské rady"

Odvar z dubovej kôry, šalviový čaj, hypnóza a iné babské rady proti poteniu

Mnoho ľudí sa pozerá na alternatívne prístupy k liečbe nadmerného potenia pomedzi prsty. Ich účinnosť je síce sporadická, ale nedá sa z historického hľadiska poprieť. Už naše babičky používali ako pomoc proti nadmernému poteniu odvar z dubovej kôry, v ktorom si človek niekoľko desiatok minút namáčal chodidlá. Pri takmer dennej aplikácii a slabom potení sa naozaj dá, v niektorých prípadoch, dosiahnuť pozitívne výsledky. Ale o dlhodobom riešení sa hovoriť nedá. V porovnaní s Electro Antiperspirantmi, u ktorých sa počas klinického testovania preukázala 100% účinnosť sa jedná o riešenie s veľmi malým, až žiadnym účinkom.

Electro Antiperspirant ELITE, Electro Antiperspirant Sensitive, Electro Antiperspirant

Electro Antiperspirant

Od roku 2010 je rad prístrojov slúžiacich na liečbu nadmerného potenia rozširovaný až do dnešnej podoby. V roku 2010 bol spoločnosťou skupiny HIGHTECH DEVELOPMENT Group uvedený na trh prvý prístroj s názvom Electro Antiperspirant. Od podobných riešení sa líšil najmä jednoduchosťou ovládania, prevádzkou na obyčajné tužkové batérie (alebo ich dobíjacie varianty) a účinnosťou, ktorá nemá vo svete obdobu. Počas klinického testovania pod lekárskym dohľadom, v rokoch 2010-2012, dokázal tento prístroj pomôcť od nadmerného potenia 100% pacientov, ktorí sa s ním liečili. Vďaka svojej univerzálnosti a možnosti použitia na všetky časti tela ho máme v ponuke doteraz. Na 100% účinnosti sa toho už veľa vylepšiť nedá.

Electro Antiperspirant Sensitive

Napriek tomu bol v druhej polovici roka 2012 uvedený na trh prístroj s názvom Electro Antiperspirant Sensitive. Od prvého Electro Antiperspirantu sa líši najmä zmeneným priebehom prúdu, ktorý umožňuje prístroj používať aj osobám s citlivou pokožkou. Do tohto prístroja bol tiež prvýkrát implementovaný patentovaný mechanizmus zabránenia elektrickému šoku, pri nesprávnom používaní. Tento elektrický šok nikdy nebol nebezpečný, avšak jeho odstránením sa na liečbu odhodlali aj doposiaľ váhajúci pacienti. U Electro Antiperspirantu Sensitive sa môžete od prístroja pripájať a odpájať, kedykoľvek počas liečby a prístroj Vám žiadny elektrický šok nespôsobí. Je určený najmä ženám a pacientom s citlivejšou pokožkou pre terapiu rúk, nôh a podpazušia. U terapie oboch rúk súčasne nepotrebujete, na rozdiel od prvého Electro Antiperspirantu, asistenciu žiadnej ďalšej osoby.

Electro Antiperspirant ELITE

Hoci by sa zdalo, že HIGHTECH DEVELOPMENT Group už urobila pre vymiznutie nadmerného potenia zo sveta všetko, nebolo to tak. A tak v roku 2015 uzrel svetlo sveta Electro Antiperspirant ELITE. Jedná sa o úplne nové zariadenie postavené na 100% účinnosti prvého Electro Antiperspirantu, s patentovanou technológiou zabránenia elektrickému šoku, tak ako u Electro Antiperspirantu Sensitive. Tým novinky nekončia. Electro Antiperspirant vo verzii ELITE, je prvýkrát v histórii možné napájať buď z elektrickej siete alebo z integrovanej vysokokapacitnej batérie. Pripojiť je ho možné kdekoľvek na svete, vďaka systému, ktorý dokáže pracovať s elektrickými sieťami od 100-240 Voltov, typ zásuvky stačí zvoliť pri objednávke. Electro Antiperspirant ELITE je plne automatický prístroj vybavený mikroprocesorom a novým typom pulznej technológie, vďaka ktorej ho môžu používať kdekoľvek na tele aj tie najcitlivejšie osoby, vrátane detí. Stačí zvoliť telesnú partiu, na ktorej chcete odstrániť nadmerné potenie, stlačiť tlačidlo Štart a Electro Antiperspirant ELITE sa o všetko postará. Ani tu nebudete pre súčasnú terapiu oboch rúk potrebovať asistenciu ďalšej osoby.

Porovnanie prístrojov na iontoforézu Kúpiť prístroj na iontoforézu