Prežite prvé leto bez potenia! S Electro Antiperspirantom budete v suchu už za týždeň a kdekoľvek na tele.

Pri objednávke do 16.4.2024 zľava až 40% na každý Electro Antiperspirant!
KLIKNITE A ZÍSKAJTE ZĽAVU HNEĎ TERAZ
Chorvátsky test Electro Antiperspirantu pri 37°C

Čo je Electro Antiperspirant

Electro Antiperspiranty sú prístroje vyvinuté špeciálne proti nadmernému poteniu na všetkých častiach tela. Sú schválenými zdravotníckymi prostriedkami a sú pod nimi podpísaní tí najlepší lekári zaoberajúci sa problematikou nadmerného potenia. V súčasnej dobe pomáhajú po celom svete viac ako 130.000 ľudí a využívajú ich stovky lekárskych zariadení.

Ako Electro Antiperspiranty fungujú

Electro Antiperspiranty využívajú výrazne vylepšenú a bezpečnú technológiu zvanú iontoforéza. Táto technológia za pomoci veľmi slabých elektrických impulzov stimuluje pokožku postihnutú nadmerným potením tak, že sa v priebehu niekoľkých dní úplne prestáva potiť. Požadovaný efekt nastupuje po niekoľkých dňoch a vydrží vždy až niekoľko mesiacov. Udržiavaním ho možno neobmedzene predlžovať bez nežiaducich účinkov.


Proti akým typom potenia Electro Antiperspiranty pomáhajú

Všetky Electro Antiperspiranty Vás zbavia akéhokoľvek typu potenia (vrátane stresového), bez ohľadu na jeho príčinu. Potia sa vám dlane alebo chodidlá? Nemôžete v lete chodiť v otvorenej obuvi alebo si musíte do práce nosiť kvôli poteniu náhradné oblečenie? Potíte sa keď prednášate pred ľuďmi alebo jednoducho len tak, bez akejkoľvek príčiny? Koláče potu v podpazuší, pot stekajúci po čele, spotený chrbát i zadok. Electro Antiperspiranty vám vždy pomôžu.

CHCETE VYRIEŠIŤ POTENIE A ZAČAŤ NORMÁLNE ŽIŤ?

Odporúčané poprednými lekármi (kliknite pre zväčšenie)

Pozrite si videonávod