Potenie zastavíme aj v týchto horúčavách!

Využite masívnu zľavu 40% do 06/25/2024 a začnite opäť žiť.

LIEČBA ŠITÁ NA MIERU

Našou prioritou je pomôcť vám s nadmerným potením tak, ako by sme pomohli sebe alebo svojim blízkym. Nie sme len technologická spoločnosť vyrábajúca zdravotnícke produkty. Naozaj vám chceme pomôcť, a preto sa neuspokojíme s tým, že vám len predáme zariadenie.

Všetky antiperspiranty Electro z nášho sortimentu sme testovali na sebe. Máme skúsenosti so všetkými typmi potenia a doteraz sme pomohli viac ako #predaným# ľuďom s problémami spôsobenými nadmerným potením. Všetko sa zaÿína tým, že dostanete zariadenie podľa vlastného výberu vrátane podrobného návodu vo vašom jazyku. Návod je polovica úspechu. Pred prvým ošetrením odporúčame prečítať si ho aspoň dvakrát.

 

Začnite s liečbou

Ak si po prečítaní návodu na použitie nebudete istí, môžete nás bezplatne kontaktovať E-MAILOM alebo TELEFÓNOM. Vždy vám poradíme, ako začať a ako postupovať. Najdôležitejšia na začiatku liečby je komunikácia v prípade akýchkoľvek nejasností. Poradili sme už desaťtisícom ľudí. Poradíme aj vám.

 

Počkajte na výsledky

V závislosti od časti tela sa vždy prestanete potiť po 4-12 ošetreniach. V prevažnej väčšine prípadov potenie rýchlo ustúpi. Vykonáte ošetrenie a stále sa potíte, ale potom sa jedného dňa zobudíte a už sa nepotíte. Áno, vieme, že sa v spánku nepotíte, a my tiež nie. Hneď ako sa prestanete potiť, ukončite liečbu. Odvtedy ste v udržiavacej fáze a stačí vykonať 2-3 terapie, akonáhle sa vaše potenie začne pomaly vracať.

 

Sme tu pre vás a radšej zomrieme, ako by sme vám nepomohli.

Vieme, aké to je žiť s nadmerným potením, takže neprestaneme, kým nebudete v suchu.

 

Vyberte si, kde sa zbaviť nadmerného potenia alebo Získajte Electro Antiperspirant

 

Potrebujete ďalšie rady týkajúce sa liečby? Kontaktujte nás!

Ak potenie neustúpi po 12 ošetreniach, nemusíte sa obávať. Je to zriedkavé, ale zo skúseností vieme, ako upraviť plán liečby, aby sa všetko napravilo. Najprv nás musíte kontaktovať čo najskôr od posledného ošetrenia. Pošleme vám niekoľko otázok, na ktoré budete poznať odpovede vďaka terapii, ktorú ste už absolvovali. Potom na základe vašich odpovedí vytvoríme INDIVIDUÁLNY PLÁN šitý na mieru práve vám, ktorý odstráni vaše potenie. Pomocou týchto plánov sme už dokázali pomôcť ľuďom s atopickým ekzémom na rukách, ktorí sa tiež potia, ako aj ľuďom s veľmi citlivou pokožkou a všetkým ostatným.