Držíme suchý február! Skroťte akékoľvek silné potenie kdekoľvek na tele s brutálnou zľavou až do US$300!! Už len do 25.2.2024.


KLIKNITE A ZÍSKAJTE ZĽAVU HNEĎ TERAZ
Doprava zadarmo

Či už pochádzate z Francúzska, Filipín, Havaja, Vietnamu, Kanárskych ostrovov alebo napríklad Bhutánu, vždy Vám doručíme Electro Antiperspirant úplne zadarmo, v priebehu niekoľkých pracovných dní.

USA: 1 deň

do Severnej Ameriky:1 deň
do Južnej Ameriky:1-3 dni
do Európy:2-3 dni
do Austrálie:2-4 dni
do Ázie:2-4 dni

Cena dopravy je už obsiahnutá v cene produktu a vy nám tak neplatíte absolútne nič navyše. Kde sa dá, používame expresné dopravné služby (UPS, DHL, apod.), ktoré Vám doručia zásielku kamkoľvek na svete naozaj bleskovo. V niektorých krajinách používame klasickú poštu. V každom prípade, vždy dostanete na email uvedený pri objednávke sledovacie číslo, vďaka ktorému môžete sledovať pohyb zásielky na ceste k Vám.

* Ak pochádzate z lokality mimo Európskej únie je možné, že po Vás colný úrad vašej krajiny bude požadovať tzv. dovozné clo. Jeho výšku bohužiaľ nemôžeme ovplyvniť, preto odporúčame aby ste si ho pred objednaním Electro Antiperspirantu mimo Európsku úniu zistili na vašom colnom úrade.