Držíme suchý február! Skroťte akékoľvek silné potenie kdekoľvek na tele s brutálnou zľavou až do US$300!! Už len do 25.2.2024.


KLIKNITE A ZÍSKAJTE ZĽAVU HNEĎ TERAZ

Electro Antiperspirantu pri opalovaní

Electro Antiperspirant v spravodajstve

Odporúčania lekárov a ich recenzie prístrojov na iontoforézu Electro Antiperspirant

Chorvátsky test Electro Antiperspirantu pri 37°C

Skúsenosti užívateľa Electro Antiperspirantu

Recenzie užívateľov prístroja na iontoforézu Electro Antiperspirant

Dobrý deň prajem, toutou cestou by som sa chcela poďakovať a zároveň povzbudiť ľudí, ktorí majú problém s nadmerným potením. Neváhajte investovať, pretože Vám to zmení celý život, tak ako mne. A to vôbec nezveličujem. Prístroj používam už druhý rok a absolvujem jednu procedúuru mesačne na ruky /4 použitia/ a raz za dva mesiace aj nohy. Electroantiperspirant sa stal súčasťou môjho života :) Krásny deň prajem :) S pozdravom

Electro Antiperspirant Sensitive Anikó Slovensko

Dobrý deň, o vašom prístroji som sa dozvedela celkom náhodne inzerátom na internete. Mala som pochybnosti, hlavne kvôli vyššej cene. Bála som sa, aby som nenaletela a nevyhodila peniaze oknom. Samozrejme som si našla všetky recenzie a všetky boli kladné. Aj napriek tomu som ešte nejakú chvíľu váhala. Ale potom som si povedala, že "peniaze budú a my nebudeme" a tak som to riskla. Doručenie bolo rýchle a ja, s trochou nedôvery, som začala na sebe "pokusy". Po 5. aplikácii sa stal zázrak a ja som nemohla uveriť, že ruky aj nohy mám suché a teplé. Je to ohromná úľava v mojich 50tich rokoch. Už od školy som mala problémy napr. s písaním plniacim perom. Mala som výnimku a mohla som písať (vtedy) čínskym perom, lebo inak som vďaka poteniu bola špinavá až za ušami a tiež zošity nevyzerali moc pekne. A keď sa vyskytol nejaký problém, ktorý sa nakoniec ukázal ako úplná banalita a skôr neznalosť z mojej strany, tak som zavolala na Vašu linku, kde pracuje pán hovoriaci po slovensky. Chcela by som mu poďakovať za milý a profesionálny prístup a Vám všetkým za úžasný výrobok. Len je škoda, že o ňom mnoho ľudí vôbec nemá tušenie. Ja som o ňom napríklad informovala svojeho lekára, aby mohol poradiť aj ďalším svojim pacientom, ktorí majú rovnaký problém ako ja. Ešte raz veľká vďaka a nech sa Vám vo všetkom darí!!!

Electro Antiperspirant Marcela Česká republika

Dobrý deň, na zadnej strane Vášho návodu na použitie k electroantiperspirantu uvádzate svoj ​​e-mail z dôvodu podelenia sa o skúseností s prístrojom, rozhodla som sa Vás teda kontaktovať. :) Najprv som neverila tomu, že by mi od môjho problému mohol pomôcť stroj, ale keď som videla tie diskusie na internete, ako to každému pomohlo, tak som neváhala a kúpila si ho. Problém s potením som mala hlavne v práci a robilo mi to problémy. Teraz mám po 5-tich procedúrach a musím povedať, že je to naozaj úžasné a som rada, že to neboli vyhodené peniaze. Niečo, čo mi konečne naozaj pomohlo. Kde budem môcť, tak sa o Vás zmienim.

Electro Antiperspirant Sensitive Zuzana Česká republika

Dobrý deň, chcela by som veľmi poďakovať za tento zázrak, ktorý mi úplne zmenil život. Prístroj mi pomohol už po piatich procedúrach a po týždni stále drží!!! Nemôžem tomu uveriť! 20 rokov trápenia s potením je preč! Používam ho na dlane aj na chodidlá súčasne. Už za mesiac idem na dovolenku a tentokrát si nebudem musieť ruky stále skrývať alebo utierať do uteráku. A konečne budem môcť nosiť v lete sandále ako každý iný. Veľmi veľmi veľmi ďakujem!!!!

Electro Antiperspirant Andrea USA

Dobrý večer, chcela by som Vám veľmi poďakovať !! Prístroj mi neskutočne pomohol a zmenil mi život ! :) Už viac ako týždeň neviem čo je pot. Prístroj je úžasný, mal by mať omnoho väčšiu propagáciu. Dúfam, že sa potenie len tak nevráti. Ešte raz ďakujem a prajem krásny zbytok večera. S pozdravom

Electro Antiperspirant Tereza Česká republika

Dobrý deň, s Electroantiperspirantom som nad mieru spokojná - zmenil mi život. Používam ho už cez rok a je to úžasný pocit!! Za Electroantiperspirant (je to úžasný vynález!!) veľmi ďakujem.

Electro Antiperspirant Veronika Česká republika

Chcela by som Vám povedať, že moc ďakujem za vytvorenie tohto prístroja, ktorý u mňa zaúčinkoval. Trpela som hyperhidrózou odkedy som bola mladá, ďakujem, že ste vynašli tento prístroj, je to veľká pomoc. Prajem viac sily vašej spoločnosti.

Electro Antiperspirant Cechille Kanada

Dobrý deň, veľmi pekne by som sa Vám chcela poďakovať za to, že sa už nemusím hanbiť podať ruku na zoznámenie, písať na papier bez toho aby po mne ostali mokré stopy, a x ďalších vecí, ktoré mi Váš prístroj pomohol vymazať zo života. Mám 22 rokov, som dievča, ktoré si na svoj výzor a vystupovanie potrpí, mala som mokré ruky od malička a s tým sa mi stále objavoval ekzém. Robím ako asistentka, takže si viete predstaviť tú hanbu so spotenými a začervenanými rukami. Mám za sebou 4 procedúry a moje nohy a dlane sú úplne suché. Bola to moja najväčšia investícia, ktorú som dlho zvažovala, ale človek, ktorý nevie čo je to žiť s týmto problémom to nikdy nepochopí. Už dávno som sa takto nepotešila. Moja veľká vďaka patrí Vám. Odporúčam to všetkým ľuďom, ktorý chcú mať jednoduchší a lepší život.

Electro Antiperspirant Sensitive Zuzana Slovensko

Prístroj mám doma niečo cez dva týždne, tak je čas na zhodnotenie. Už po 4 použitiach sa dostavili výsledky, ktoré sú neuveriteľné - úplne suché ruky, žiadne potenie, žiadne nepríjemnosti pri podávaní rúk, žiadne mokré papiere pri podpisovaní, suchý volant pri šoférovaní, ... Za akýchkoľvek okolností, či už pracovných, stresových, ruky sú stále suché, bez náznaku kvapky potu. Dokonca som si 1.krát v živote nakrémoval ruky. Prístroj vrelo odporúčam, je to síce drahšia záležitosť, ale kto vie, čo je to žiť s hyperhidrózou, určite nebude ľutovať takúto investíciu... Ďakujem výrobcom tohto prístroja!

Electro Antiperspirant ELITE Vladimír Slovensko

Dobrý deň, prosím Vás pekne, Váš prístroj som kúpil na potenie čela, zmenilo mi to život, je to dokonalé. Odporúčam to všetkým známym a Tí už u Vás objednávajú... Veľká vďaka za pomoc!

Electro Antiperspirant ELITE Tomáš Česká republika

Porovnanie prístrojov na iontoforézu Kúpiť prístroj na iontoforézu

Prezentácia klinickej štúdie

Iontoforéza Electro Antiperspirant Sensitive